Szukasz odpowiedniej strzelnicy w Krakowie? Wybierz Cracow Shooting Academy!

Kategoria artykułu: Blog

[Materiał zewnętrzny]

Korzystanie ze strzelnic stało się coraz popularniejsze nie tylko w Polsce, ale również w innych, europejskich krajach. Strzelectwo dla wielu okazało się wspaniałą pasją, jednak same strzelnice to również idealne miejsca na wieczory kawalerskie, urodziny czy imprezy integracyjne. Nic więc dziwnego, że wiele osób szuka odpowiedniej strzelnicy również w Krakowie. Jeżeli należysz do tego grona, koniecznie zapoznaj się z ofertą Cracow Shooting Academy.

Cracow Shooting Academy to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych strzelnic w stolicy Małopolski. Jest ona również znakomicie oceniana przez swoich klientów, z Krakowa, Polski oraz z całego świata. W momencie pisania niniejszego artykułu, w wizytówce Google Moja Firma, jednym z najpopularniejszych miejsc do dzielenia się opiniami, Cracow Shooting Academy posiada naprawdę niespotykaną, maksymalną średnią wynoszącą 5.0, i to przy ponad 600 opiniach różnych gości! To wynik niespotykany, o czym wie każdy, kto często sugeruje się w swoich wyborach właśnie opiniami z wizytówek Google Moja Firma.

Czym wyróżnia się Cracow Shooting Academy na tle swojej konkurencji?

Aspektów tych jest naprawdę wiele. Na pierwszym miejscu warto wspomnieć o samej obsłudze strzelnicy. To osoby, które są prawdziwymi pasjonatami strzelectwa, a w tym miejscu udaje im się łączyć pasję z pracą. Posiadają oni liczne szkolenia oraz ogromną wiedzę, którą chętnie dzielą się również z odwiedzającymi strzelnice. Bez problemu porozumiewają się również w języku angielskim, co jest konieczne, bowiem Cracow Shooting Academy bardzo często odwiedzana jest przez licznych turystów zagranicznych.

strzelnica Kraków

Sama strzelnica prezentuje się w sposób bardzo atrakcyjne, jest również znakomicie urządzona, co podkreślają goście. Dodatkowo znajduje się w bardzo dogodnym miejscu Krakowa, przy ul. Surzyckiego 16. Do Cracow Shooting Academy bez problemu dojedziemy własnym samochodem, komunikacją miejską czy taksówką lub Uberem.

Kluczowa również jest sama oferta strzelnic. Gdy trafimy na miejsce, do naszej dyspozycji zostanie oddanych niemal 50 rodzajów broni! Niezależnie od tego, czy chcemy strzelać z broni krótkiej, czy długiej, będziemy mieli taką możliwość. Na uwagę zasługuje również bogata kolekcja broni historycznej, z której również można strzelać. Thompson, Mauser KAR96K, Pepesza czy Winchester 1894 – to tylko kilka przykładów broni historycznych, z których będziemy mogli oddać strzały. Pełna oferta, dotycząca oczywiście również tradycyjnej broni krótkiej oraz długiej, dostępna jest na stronie internetowej Cracow Shooting Academy, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.

Pakiety – najbardziej opłacalna oferta dla każdego!

Jeżeli chcemy spróbować strzelania z różnych rodzajów broni, warto zdecydować się na jeden z pakietów. Są one dostosowane do różnorodnych grup klientów, zarówno tych początkujących, jak i naprawdę zaawansowanych. Ceny pakietów wahają się od 120 zł do 300 zł i umożliwiają nam oddanie nawet 70 strzałów.

Jeżeli tylko chcemy, możemy jednak stworzyć swój własny pakiet. Wtedy my wybieramy broń, z której chcemy strzelać, dzięki czemu każdy będzie mógł spełnić swoje strzeleckie marzenie, a oferta będzie idealnie dopasowana nawet do bardzo indywidualnych wymagań.

Wieczór kawalerski czy wieczór panieńskie? Oba można spędzić na strzelnicy!

Cracow Shooting Academy to miejsce często wybierane na wieczory kawalerskie. Strzelectwo to cały czas sport wybierany głównie przez mężczyzn a strzelanie i odpowiednia doza adrenaliny to coś, co idealnie sprawdzi się na początku wieczoru kawalerskiego. Nie tylko panowie decydują się jednak na strzelanie, bowiem z roku na rok coraz większa ilość uczestniczek wieczorów panieńskich trafia właśnie na strzelnice.

W przypadku wieczorów panieńskich na pewno olbrzymim plusem jest element zaskoczenia – mało która Panna Młoda spodziewa się, że jej przyjaciółki zabiorą ją właśnie w takie miejsce.

Nie zależnie od tego, czy chcesz postrzelać, zorganizować wieczór kawalerski czy imprezę firmową, pełną ofertą Cracow Shooting Academy poznasz na ich stornie internetowej.

To Cię może zainteresować!

Czy warto zapisać dziecko na obóz survivalowy?

Ostatnimi laty coraz większa liczba rodziców, szukających pomysłu na wakacje dla swojego dziecka, decyduje się zapisać swoją pociechę na

Read More...

Życie poza systemem, czyli survival na pełny etat

Umiejętności związane z radzeniem sobie w najtrudniejszych warunkach powinny być prowadzone w szkołach tuż obok zajęć wychowania fizycznego. Dla

Read More...

Podręczne noże survivalowe dla twardych podróżników

Ludzie uwielbiają się sprawdzać. W sporcie, nauce, pracy czy tak ogólnie – życiowo. Jedną z takich form sprawdzenia się

Read More...

Zostaw komentarz::

Twój adres email nie zostanie opublikowany, ani nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych

Mobile Sliding Menu