Jak przygotować się do Open’er Festival 2020?

Kategoria artykułu: Blog

[Materiał zewnętrzny]

Świętem muzyki określa się wyjątkowe wydarzenie, organizowane rokrocznie w Gdyni. Mowa o Opener Festiwal 2020, który zaplanowany jest w dniach od 1 do 4 lipca. Fani wykonawców z różnych zakątków świata przyjeżdżają na Pomorze, aby uczestniczyć w imprezie, która zyskała już sławę międzynarodową. Jak przygotować się na nadchodzący Opener?

Opener jak dojechać na koncert?

Po zakupie biletów warto opracować plan dojazdu na koncert. W zależności od miejsca, z którego będziecie podróżować, do Gdyni najlepiej dostać się pociągiem lub własnym samochodem, gwarantującym pełną niezależność. Organizatorzy zapewniają miejsca parkingowe, jednak – w razie znacznego natężenia ruchu – najlepiej pozostawić auto w centrum miasta i dostać się na teren imprezy komunikacja publiczną.

Opener komunikacja miejska

Poruszanie się po mieście oraz dojazd i powrót z lotniska możliwy jest zarówno komunikacją miejską, jak i specjalnymi autobusami festiwalowymi OF, kursującymi co kilka lub kilkanaście minut. Będą zabierać pasażerów z dworca Gdynia Główna, dojeżdżając na przystanek Wąwóz Ostrowicki. Z tej formy komunikacji skorzystacie jedynie, gdy dysponujecie biletem festiwalowym lub opaską.

Opener gdzie najlepiej spać

Nocleg jest kolejną rzeczą, o którą musicie zadbać odpowiednio wcześnie. Wzmożony ruch turystyczny związany z początkiem sezonu urlopowego może znacznie utrudnić znalezienie miejsca do spania. Warto rozważyć nocleg poza Gdynią np. w położonym w Mechelinkach Aparthotelu Anchoria – https://www.aparthotelanchoria.pl. Obiekt jest doskonale skomunikowany z lotniskiem, dzięki czemu bez trudu dotrzecie na wybrane koncerty.

Mimo że do rozpoczęcia Opener’a zostało jeszcze trochę czasu, warto już zaplanować swój przyjazd i pobyt w Gdyni. Ważne jest wcześniejsze sprawdzenie możliwości dojazdu, poruszania się po mieście czy dotarcia na Opener. Gdzie spać podczas imprezy? To kolejna kwestia, o której nie zapominajcie, planując uczestnictwo w festiwalu. Zwróćcie uwagę nie tylko na Gdynię, ale także na okoliczne miejscowości, w których łatwiej będzie znaleźć odpowiedni nocleg.

To Cię może zainteresować!

Taktyczne zegarki TRASER idealne na survival

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by posiadać prawdziwie wojskowy zegarek, z możliwościami oraz technologiami wykorzystywanymi przez armię, to mamy

Read More...

Pomysły na ćwiczenia w domu z paraletkami drewnianymi

Ćwiczenia nie muszą wiązać się z kosztownymi wydatkami, np. karnetem na siłownię czy trenerem personalnym. Nie muszą też

Read More...

Szukasz odpowiedniej strzelnicy w Krakowie? Wybierz Cracow Shooting Academy!

Korzystanie ze strzelnic stało się coraz popularniejsze nie tylko w Polsce, ale również w innych, europejskich krajach. Strzelectwo

Read More...

Zostaw komentarz::

Twój adres email nie zostanie opublikowany, ani nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych

Mobile Sliding Menu