Jak przygotować się do Open’er Festival 2020?

Kategoria artykułu: Blog

[Materiał zewnętrzny]

Świętem muzyki określa się wyjątkowe wydarzenie, organizowane rokrocznie w Gdyni. Mowa o Opener Festiwal 2020, który zaplanowany jest w dniach od 1 do 4 lipca. Fani wykonawców z różnych zakątków świata przyjeżdżają na Pomorze, aby uczestniczyć w imprezie, która zyskała już sławę międzynarodową. Jak przygotować się na nadchodzący Opener?

Opener jak dojechać na koncert?

Po zakupie biletów warto opracować plan dojazdu na koncert. W zależności od miejsca, z którego będziecie podróżować, do Gdyni najlepiej dostać się pociągiem lub własnym samochodem, gwarantującym pełną niezależność. Organizatorzy zapewniają miejsca parkingowe, jednak – w razie znacznego natężenia ruchu – najlepiej pozostawić auto w centrum miasta i dostać się na teren imprezy komunikacja publiczną.

Opener komunikacja miejska

Poruszanie się po mieście oraz dojazd i powrót z lotniska możliwy jest zarówno komunikacją miejską, jak i specjalnymi autobusami festiwalowymi OF, kursującymi co kilka lub kilkanaście minut. Będą zabierać pasażerów z dworca Gdynia Główna, dojeżdżając na przystanek Wąwóz Ostrowicki. Z tej formy komunikacji skorzystacie jedynie, gdy dysponujecie biletem festiwalowym lub opaską.

Opener gdzie najlepiej spać

Nocleg jest kolejną rzeczą, o którą musicie zadbać odpowiednio wcześnie. Wzmożony ruch turystyczny związany z początkiem sezonu urlopowego może znacznie utrudnić znalezienie miejsca do spania. Warto rozważyć nocleg poza Gdynią np. w położonym w Mechelinkach Aparthotelu Anchoria – https://www.aparthotelanchoria.pl. Obiekt jest doskonale skomunikowany z lotniskiem, dzięki czemu bez trudu dotrzecie na wybrane koncerty.

Mimo że do rozpoczęcia Opener’a zostało jeszcze trochę czasu, warto już zaplanować swój przyjazd i pobyt w Gdyni. Ważne jest wcześniejsze sprawdzenie możliwości dojazdu, poruszania się po mieście czy dotarcia na Opener. Gdzie spać podczas imprezy? To kolejna kwestia, o której nie zapominajcie, planując uczestnictwo w festiwalu. Zwróćcie uwagę nie tylko na Gdynię, ale także na okoliczne miejscowości, w których łatwiej będzie znaleźć odpowiedni nocleg.

To Cię może zainteresować!

Ekwipunek na wyprawę trekkingową

Niezależnie od tego, czy chcesz dopiero zacząć swoją przygodę z górskimi wyprawami, czy może masz już kilka takich wycieczek

Read More...

Narty zjazdowe – jak wybrać model dla początkującego narciarza?

Sezon narciarski już wkrótce się rozpocznie, dlatego coraz więcej osób poszukuje dla siebie nart, na których mogłyby one rozpocząć

Read More...

Taktyczne zegarki TRASER idealne na survival

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by posiadać prawdziwie wojskowy zegarek, z możliwościami oraz technologiami wykorzystywanymi przez armię, to mamy

Read More...

Zostaw komentarz::

Twój adres email nie zostanie opublikowany, ani nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych

Mobile Sliding Menu