Fox Outdoor Zestaw Naczyń Premium

Kategoria artykułu: Ekwipunek

Będąc w terenie, możemy zaimprowizować bardzo wiele przedmiotów. Z łatwością, możemy stworzyć domowej roboty sztućce, czy zbudować szałas, który zastąpi nam namiot. Są jednak rzeczy, które wyjątkowo ciężko jest zrobić samemu – na przykład naczynia.

Na co dzień, nie doceniamy tego jak ważne i proste w użyciu są garnki i patelnie – rozumiemy to dopiero, gdy przebywamy w terenie i chcemy sobie zagotować wodę lub przygotować ciepły posiłek. Nagle, okazuje się, że nie jesteśmy w stanie w prosty sposób tego dokonać.

Na szczęście na rynku dostępny jest całkiem spory wybór garnków i patelni, które z roku na rok są coraz lepsze. Pamiętam, jak wiele lat temu jeździłem na obozy żeglarskie i posiadałem jedynie aluminiową manierkę, która nie dość że była bardzo giętka i łatwo się odkształcała, to jeszcze jej rączka ciągle się nagrzewała. Na szczęście dzisiaj, są o wiele lepsze rozwiązania.

Fox Outdoor Zestaw Naczyń Premium

Firma Fox Outdoor, wprowadziła na rynek bardzo ciekawy zestaw naczyń składający się z dwóch garnków, patelni, osobnej rączki oraz specjalnego palnika. Co w nim jest takiego wyjątkowego?

Po pierwsze cały komplet został wykonany z mocnego aluminium, dzięki czemu nie odkształca się, ani nie wygina. Po drugie rączka służącą do przenoszenia garnków jest perforowana, dzięki czemu jest nieco lżejsza, niż gdyby miała być wykonana z litego materiału. Podobnie jest zresztą z konstrukcją samego palnika, ale tutaj otwory pełnią także dodatkową funkcję – zapewniają dobrą cyrkulację powietrza podczas gotowania.

Jeżeli chodzi o sam palnik, to tutaj producent zostawił nam wolną rękę, co według mnie jest dobrym pomysłem. Sami możemy zadecydować, czy chcemy używać paliwa stałego czy ciekłego – jednak niezależnie od naszego wyboru, pamiętajmy, aby było to paliwo przeznaczone do tego typu wykorzystania.

Podsumowując, cały komplet składa się z dwóch garnków różnej wielkości, patelni, rączki oraz trzy częściowego palnika (dwa elementy konstrukcyjnej oraz zakręcana złota puszka). Jeżeli chodzi o samą puszkę, to warto dodać że jej ona wodoodporna, dzięki czemu może służyć nam ona jako dodatkowy schowek. Do plusów całego zestawu, należy doliczyć także bardzo łatwą możliwość transportu. Naczynia bardzo ładnie chowają się jedno w drugie, po czym mamy możliwość spięcia wszystkiego specjalną taśmą, dzięki czemu mamy pewność że cały zestaw nie otworzy nam się w plecaku.

Jeśli spodobał Wam się ten produkt, możecie zobaczyć jego dostępność w sklepie klikając tutaj

To Cię może zainteresować!

Czy warto zapisać dziecko na obóz survivalowy?

Ostatnimi laty coraz większa liczba rodziców, szukających pomysłu na wakacje dla swojego dziecka, decyduje się zapisać swoją pociechę na

Read More...

Życie poza systemem, czyli survival na pełny etat

Umiejętności związane z radzeniem sobie w najtrudniejszych warunkach powinny być prowadzone w szkołach tuż obok zajęć wychowania fizycznego. Dla

Read More...

Podręczne noże survivalowe dla twardych podróżników

Ludzie uwielbiają się sprawdzać. W sporcie, nauce, pracy czy tak ogólnie – życiowo. Jedną z takich form sprawdzenia się

Read More...

Zostaw komentarz::

Twój adres email nie zostanie opublikowany, ani nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych

Mobile Sliding Menu