Krzesiwo Mil-Tec – opinie, testy, recenzje

Kategoria artykułu: Krzesiwa

Krzesiwo Mil-Tec -recenzja i opinia

Gdy słyszysz słowo survival, na pewno przed oczami pojawia Ci się krzesiwo. Tak się złożyło, że krzesiwo stało się znakiem rozpoznawczym survivalu, jego najbardziej charakterystyczną cechą. Najprawdopodobniej właśnie to sprawiło, że rynek został zalany różnego rodzaju krzesiwami, które na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, ale ich cena potrafi być bardzo różna. Jak w tym gąszczu krzesiw wypada krzesiwo Mil-Tec? Przekonajcie się sami!

Krzesiwo Mil-Tec, jest typowym uniwersalnym krzesiwem. Jego konstrukcja jest sprawdzona, a lekka waga pozwala na bezproblemowe przenoszenie krzesiwa. Do krzesiwa została także dołączona blaszka przymocowana na sznurku, co gwarantuje, że zawsze będziemy w stanie skorzystać z krzesiwa. Co zatem wyróżnia krzesiwo Mil-Tec? Opakowanie.

Dlaczego warto kupić

Otóż krzesiwo, sprzedawane jest w zgrabnej metalowej puszeczce, w której znajduje się hermetycznie zamknięta podpałka oraz paliwo turystyczne. I tutaj, na naszą uwagę szczególnie zasługuje sama metalowa puszka. Naszym zdaniem, bez problemu możemy przerobić ją, na naszą własną puszkę survivalową. Z takim podejściem, kupując krzesiwo Mil-Tec, tak naprawdę kupujemy cztery produkty: krzesiwo, podpałkę, paliwo turystyczne, pojemnik do wykonania naszej puszki survivalowej.

Krzesiwo Mil-Tec – opinie

Według nas, to właśnie to wszystko sprawia, że w zalewie różnego rodzaju krzesiw, warto zainteresować się krzesiwem Mil-Tec. Wydaje nam się też, że idealnie wpisuje się ono w idee survivalu – w końcu, to właśnie tutaj, tak ważne są tego typu uniwersalne zastosowania przedmiotów, oraz wykorzystywanie wszystkiego na 100%!
Jeżeli macie pytania, piszcie w komentarzach, a recenzowane przez nas krzesiwo możecie kupić tutaj.

Najnowsze testy i recenzje

To Cię może zainteresować!

Czy warto zapisać dziecko na obóz survivalowy?

Ostatnimi laty coraz większa liczba rodziców, szukających pomysłu na wakacje dla swojego dziecka, decyduje się zapisać swoją pociechę na

Read More...

Życie poza systemem, czyli survival na pełny etat

Umiejętności związane z radzeniem sobie w najtrudniejszych warunkach powinny być prowadzone w szkołach tuż obok zajęć wychowania fizycznego. Dla

Read More...

Podręczne noże survivalowe dla twardych podróżników

Ludzie uwielbiają się sprawdzać. W sporcie, nauce, pracy czy tak ogólnie – życiowo. Jedną z takich form sprawdzenia się

Read More...

Zostaw komentarz::

Twój adres email nie zostanie opublikowany, ani nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych

Mobile Sliding Menu