Męski portfel z grawerem: detal, który robi różnicę

Kategoria artykułu: Blog
Mężczyzna z garniturem trzymający w dłoniach portfel

Męski portfel z grawerem: detal, który robi różnicę

[artykuł sponsorowany]

Kiedy ostatni raz przyglądałeś się swojemu obecnemu portfelowi? Gdybyś to zrobił, to być może doszedłbyś do wniosku, że czas najwyższy na zmianę. Portfel jest jednym z najintensywniej eksploatowanych przedmiotów codziennego użytku. Sięgamy po niego w sklepie, przed parkomatem, na bramkach autostradowych czy podczas spotkań biznesowych. Wypadałoby, aby mieć w kieszeni coś, co prezentuje się elegancko i do tego nie jest sztampowe. W takiej roli świetnie sprawdzi się męski portfel z grawerem.

Wyróżnij się przy pomocy portfela

Portfel jaki jest, każdy widzi? To dość powszechne podejście. Nie brakuje osób, które kompletnie nie przykładają wagi do wyglądu tego, w czym trzymają swoje pieniądze, dokumenty i karty płatnicze. Nie zdają sobie bowiem sprawy, że inni dostrzegają ten detal i mogą na jego podstawie wyrobić sobie opinię o posiadaczu portfela.

Jeśli trzymasz w kieszeni coś, co najlepsze lata ma już dawno za sobą, to powinieneś wiedzieć, że taki drobiazg naprawdę może wpłynąć negatywnie na Twój wizerunek. Spróbuj sobie wyobrazić taką dość prozaiczną sytuację. Umówiłeś się na spotkanie w sprawie pracy. Starasz się o objęcie eksponowanego stanowiska, dlatego pieczołowicie przygotowujesz się do rozmowy. Dwa razy sprawdzasz, czy dobrze wyglądasz.

Rozmowa przebiega gładko, a na jej zakończenie wymieniacie się ze swoim rozmówcą wizytówkami. On wyjmuje swoją z eleganckiego etui, Ty natomiast sięgasz do postrzępionego portfela… To drobiazg, ale niestety bardzo rzucający się w oczy.

Portfel mówi wiele o jego właścicielu. Jest jednym z najbardziej oczywistych przymiotów eleganckiego mężczyzny. Zadbany, skrupulatnie dobrany do własnej estetyki, pasujący do stylizacji, buduje obraz człowieka, który dokładnie wie, czego chce. Jest to ogromnym atutem chociażby w relacjach biznesowych, ale też towarzyskich.

Być może ta informacja Cię zaskoczy, ale męski portfel ze skóry jest świetnym sposobem na to, aby się wyróżnić. Na pewno zdajesz sobie sprawę, jak duże ma to dziś znaczenie. Brak wyrazistego wizerunku ogranicza szanse na zrobienie spektakularnej kariery czy zdobycie zaufania ważnego kontrahenta. Mając piękny portfel skórzany w swojej kieszeni i prezentując go w oficjalnych i tych mniej formalnych sytuacjach, stopniowo budujesz obraz mężczyzny z klasą. Takiego, z którym warto rozmawiać i współpracować.

Co ma do tego grawerunek?

Grawerunek to taka „wisienka na torcie”. Jest tylko drobnym detalem, ale jak wiemy, takie szczegóły w życiu potrafią robić niezwykłą różnicę. Dzięki grawerunkowi portfel nabiera indywidualnego charakteru. To duża zaleta z punktu widzenia osób, które lubią się wyróżniać i chcą korzystać z przedmiotów innych niż wszyscy dookoła.

Na czym to właściwie polega? Grawerunek jest sygnetem, który można wykonać na powierzchni skóry. Stosuje się do tego metodę grawerowania laserowego. Jej największą zaletą jest niebywała wręcz precyzja, dzięki czemu istnieje możliwość naniesienia na portfel praktycznie dowolnego, nawet bardzo skomplikowanego grawerunku. Pomysły? Chociażby odręczny podpis właściciela, podobizna ukochanej osoby, logotyp własnej firmy czy jakieś motto życiowe. Ograniczenie stanowi tylko wyobraźnia.

Dzięki grawerunkowi portfel przestaje być zwykłym przedmiotem, który można kupić w każdym sklepie z galanterią skórzaną. Staje się natomiast spersonalizowanym, dokładnie przemyślanym dodatkiem do stylizacji, robiącym świetne wrażenie i zdradzającym, że jego posiadacz nie jest osobą tuzinkową.

Warto pójść o krok dalej

Jeśli męski portfel z samym grawerem to dla Ciebie za mało, koniecznie zainteresuj się ofertą marki Ribbley, która wprowadziła na polski rynek usługę samodzielnego zaprojektowania własnego portfela. Nie trzeba mieć żadnych szczególnych umiejętności, a tym bardziej pokaźnego stanu konta, by móc się cieszyć w 100% spersonalizowanym portfelem. Jak to właściwie działa?

Pierwszym krokiem jest wejście na stronę marki Ribbley i wybranie preferowanej wielkości portfela. Możesz również zdecydować się na model portfela w pełni personalizowanego, gdzie to Ty wskażesz np. liczbę przegródek. Dalej poprowadzi Cię już kreator. Masz możliwość wybrania takich detali, jak kolor nici czy oczywiście wybarwienie samej skóry. To świetna zabawa, ale przede wszystkim sposób na zyskanie portfela, którego na pewno nie ma nikt inny.

Swój nowy portfel możesz również zabezpieczyć przed kradzieżą czy zgubieniem. To bardzo proste. Wystarczy, że domówisz do niego funkcję Ribbley Finder, która łączy się bezprzewodowo z telefonem i alarmuje właściciela, gdy tylko ten zbytnio oddali się od portfela. Genialne i niesamowicie praktyczne!

Warto wspomnieć także o innych atutach portfeli marki Ribbley. Są one w całości szyte ręcznie, co gwarantuje bardzo dobrą jakość wykonania i ponadprzeciętną trwałość. Producent korzysta wyłącznie z wysokogatunkowych skór cielęcych. Ponadto do wyboru są portfele o różnych pojemnościach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz dla siebie taki model, który idealnie odpowiada na Twoje codzienne potrzeby.

To Cię może zainteresować!

Czy warto zapisać dziecko na obóz survivalowy?

Ostatnimi laty coraz większa liczba rodziców, szukających pomysłu na wakacje dla swojego dziecka, decyduje się zapisać swoją pociechę na

Read More...

Życie poza systemem, czyli survival na pełny etat

Umiejętności związane z radzeniem sobie w najtrudniejszych warunkach powinny być prowadzone w szkołach tuż obok zajęć wychowania fizycznego. Dla

Read More...

Podręczne noże survivalowe dla twardych podróżników

Ludzie uwielbiają się sprawdzać. W sporcie, nauce, pracy czy tak ogólnie – życiowo. Jedną z takich form sprawdzenia się

Read More...

Zostaw komentarz::

Twój adres email nie zostanie opublikowany, ani nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych

Mobile Sliding Menu