Mil-Tec Busola US RANGER – opinie, testy, recenzje

Kategoria artykułu: Kompasy i busole

Mil-Tec Busola US RANGER -recenzja i opinia

Busola składana US RANGER firmy Mil-Tec, jest tym czego każdy survivalowiec w głębi ducha pragnie najbardziej. Busola nie tylko sprawnie działa, ale także efektownie wygląda.

Busola zamknięta została w matowej, dobrze leżącej w dłoni metalowej obudowie. Busola wyposażona została w soczewkę powiększającą, przyrządy celownicze, wskaźnik azymutu, podpórkę do policzka oraz skalę do pomiaru odległości na mapie. Podpórka do policzka jest jednocześnie zamknięciem klapki, dzięki czemu możemy bezpiecznie transportować busolę w plecaku, a ostatecznie do podpórki możemy przywiązać sznurek i nosić urządzenie na szyi.

To co rzuciło nam się w oczy podczas użytkowania, to fakt że tarcza potrzebuje trochę czasu zanim złapie odpowiednie kierunki i dość powoli reaguje na zmiany położenia. Nie jest to żaden minus urządzenia, jednak trzeba mieć świadomość tego zjawiska i przy określaniu pozycji warto poczekać te pięć, dziesięć sekund dłużej, aby upewnić się że tarcza przestała się już ruszać.

Recenzując tę busolę, nie sposób wspomnieć o jej cenie, która wynosi niecałe 70 złotych. Czy jest warta swojej ceny? Według nas tak. Busola posiada solidną metalową obudowę, która chroni ją przed działaniem sił zewnętrznych. Dodatkowo urządzenie posiada bardzo ładny wygląd, a za połączenie funkcjonalności i ładnego wyglądu niestety trzeba zapłacić.

Na pewno jest to produkt, który kupuje się raz na kilka lat, ponieważ ciężko by zniszczył się sam od siebie, a jeśli będziemy o nią dbali, to busola naprawdę może posłużyć nam przez wiele długich lat.

Jeżeli macie pytania, piszcie w komentarzach, a recenzowaną przez nas busolę możecie kupić tutaj.

Najnowsze testy i recenzje

To Cię może zainteresować!

Ekwipunek na wyprawę trekkingową

Niezależnie od tego, czy chcesz dopiero zacząć swoją przygodę z górskimi wyprawami, czy może masz już kilka takich wycieczek

Read More...

Narty zjazdowe – jak wybrać model dla początkującego narciarza?

Sezon narciarski już wkrótce się rozpocznie, dlatego coraz więcej osób poszukuje dla siebie nart, na których mogłyby one rozpocząć

Read More...

Taktyczne zegarki TRASER idealne na survival

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by posiadać prawdziwie wojskowy zegarek, z możliwościami oraz technologiami wykorzystywanymi przez armię, to mamy

Read More...

Zostaw komentarz::

Twój adres email nie zostanie opublikowany, ani nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych

Mobile Sliding Menu