Highlander Kompas Scout Sighting opinie, test, recenzja

Kategoria artykułu: Kompasy i busole

Highlander Kompas Scout Sighting- opinie, test, recenzja

Kompas SCOUT SIGHTING, jest absolutnie podstawowym sprzętem, każdej osoby która pracuje z mapą w terenie. Wykonany jest z przeźroczystego plastiku, dzięki czemu możemy używać go bez problemu na każdej mapie. Pomimo tego, że wykonania kompasu jest plastikowe, to jest to bardzo solidna i wytrzymała konstrukcja. Plastik nie wygina się na boki, a zawiasy dobrze trzymają.

Kompas nie posiada żadnego zamknięcia, ale klapka stawia odpowiedni opór, dzięki czemu kompas otwiera się płynnie. Jego niska waga i solidne wykonanie sprawia, że z powodzeniem można go używać na wszelkiego rodzajów grach terenowych czy biegach na orientacje.

Takie wykorzystanie kompasu, jest łatwiejsze dzięki odpowiedniemu uchwytowi, oraz sznurkowi który jest dołączony do zestawu. Sam uchwyt stanowi integralną część kompasu i raczej nie ma możliwości żeby się urwał, więc bez obaw możemy nosić kompas na szyi, bądź przymocować go do plecaka.

Dodatkowo prezentowany kompas, posiada wbudowany liniał, regulowane szkło powiększające oraz skale do pomiaru odległości na mapie w kilometrach i milach. Na uwagę zasługuje także fakt, że igła kompasu bardzo dynamicznie reaguje na wszelkie obroty i ruchy – a to nie występuje, w każdym tego typu urządzeniu.

Highlander Kompas Scout opinie

Szczerze mówiąc, ciężko się tutaj do czegoś przyczepić. Kompas jest dobrze wykonany, w zupełności spełnia swoją rolę, a dodatkowo jego cena wynosi niecałe 25 złotych, co też jest bardzo dobrym wynikiem.

Jeżeli macie pytania, piszcie w komentarzach, a recenzowany przez nas kompas możecie kupić tutaj.

Najnowsze testy i recenzje

To Cię może zainteresować!

Czy warto zapisać dziecko na obóz survivalowy?

Ostatnimi laty coraz większa liczba rodziców, szukających pomysłu na wakacje dla swojego dziecka, decyduje się zapisać swoją pociechę na

Read More...

Życie poza systemem, czyli survival na pełny etat

Umiejętności związane z radzeniem sobie w najtrudniejszych warunkach powinny być prowadzone w szkołach tuż obok zajęć wychowania fizycznego. Dla

Read More...

Podręczne noże survivalowe dla twardych podróżników

Ludzie uwielbiają się sprawdzać. W sporcie, nauce, pracy czy tak ogólnie – życiowo. Jedną z takich form sprawdzenia się

Read More...

Zostaw komentarz::

Twój adres email nie zostanie opublikowany, ani nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych

Mobile Sliding Menu