Highlander Kompas Scout Sighting opinie, test, recenzja

Kategoria artykułu: Kompasy i busole

Highlander Kompas Scout Sighting- opinie, test, recenzja

Kompas SCOUT SIGHTING, jest absolutnie podstawowym sprzętem, każdej osoby która pracuje z mapą w terenie. Wykonany jest z przeźroczystego plastiku, dzięki czemu możemy używać go bez problemu na każdej mapie. Pomimo tego, że wykonania kompasu jest plastikowe, to jest to bardzo solidna i wytrzymała konstrukcja. Plastik nie wygina się na boki, a zawiasy dobrze trzymają.

Kompas nie posiada żadnego zamknięcia, ale klapka stawia odpowiedni opór, dzięki czemu kompas otwiera się płynnie. Jego niska waga i solidne wykonanie sprawia, że z powodzeniem można go używać na wszelkiego rodzajów grach terenowych czy biegach na orientacje.

Takie wykorzystanie kompasu, jest łatwiejsze dzięki odpowiedniemu uchwytowi, oraz sznurkowi który jest dołączony do zestawu. Sam uchwyt stanowi integralną część kompasu i raczej nie ma możliwości żeby się urwał, więc bez obaw możemy nosić kompas na szyi, bądź przymocować go do plecaka.

Dodatkowo prezentowany kompas, posiada wbudowany liniał, regulowane szkło powiększające oraz skale do pomiaru odległości na mapie w kilometrach i milach. Na uwagę zasługuje także fakt, że igła kompasu bardzo dynamicznie reaguje na wszelkie obroty i ruchy – a to nie występuje, w każdym tego typu urządzeniu.

Highlander Kompas Scout opinie

Szczerze mówiąc, ciężko się tutaj do czegoś przyczepić. Kompas jest dobrze wykonany, w zupełności spełnia swoją rolę, a dodatkowo jego cena wynosi niecałe 25 złotych, co też jest bardzo dobrym wynikiem.

Jeżeli macie pytania, piszcie w komentarzach, a recenzowany przez nas kompas możecie kupić tutaj.

Najnowsze testy i recenzje

To Cię może zainteresować!

Ekwipunek na wyprawę trekkingową

Niezależnie od tego, czy chcesz dopiero zacząć swoją przygodę z górskimi wyprawami, czy może masz już kilka takich wycieczek

Read More...

Narty zjazdowe – jak wybrać model dla początkującego narciarza?

Sezon narciarski już wkrótce się rozpocznie, dlatego coraz więcej osób poszukuje dla siebie nart, na których mogłyby one rozpocząć

Read More...

Taktyczne zegarki TRASER idealne na survival

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by posiadać prawdziwie wojskowy zegarek, z możliwościami oraz technologiami wykorzystywanymi przez armię, to mamy

Read More...

Zostaw komentarz::

Twój adres email nie zostanie opublikowany, ani nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych

Mobile Sliding Menu