Pontony na survival

Kategoria artykułu: Blog

[Materiał zewnętrzny]

Wycieczki survivalowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które lubią spędzać aktywnie czas i ekstremalnie trudne warunki. W takim przypadku kompletowanie odpowiednich sprzętu jest rzeczą priorytetową. W jaki sposób przygotować się do rekreacyjnej wyprawy? Czy akcesorium dmuchane sprawdzi się w takich warunkach? Podpowiadamy, jaki ponton wygodnie spakować do bagażnika samochodu i zabrać ze sobą na wakacyjny survival.

Dlaczego ponton dmuchany na survival?

Miłośnicy aktywnego wypoczynku i pasjonaci mocnych wrażeń podczas wakacji powinni pomyśleć o sprzęcie dmuchanym, który jest łatwy w przenoszeniu oraz transporcie. W takim razie, jaki ponton kupić? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest jednoznaczna. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji czy wymagań klienta i miejsca, w którym spędzi urlop. Nadmuchiwana łódź jest wykorzystywana zazwyczaj na wodach jeziora lub rzeki. W ofercie sklepów internetowych znajduje się wiele modeli pontonów dmuchanych, jednak większość z nich nie nadaje się na  survivalowe wyprawy.

Jaki ponton dmuchany wybrać? Na co zwrócić uwagę?

W zależności od przeznaczenia, pontony dmuchane możemy podzielić na dwie kategorie, takie jak rekreacyjne i wędkarskie. Zastanówmy się, jaki ponton na ryby będzie odpowiedni? Oczywiście taki, który posiada określone parametry typu:

  • odpowiednia waga i pojemność, czyli maksymalne obciążenie – ile maksymalnie osób może pomieścić;
  • czas dmuchania, taka czynność nie powinna stanowić problemu dzięki wbudowanym zaworom bostońskim;
  • wielkość – dostępne są zarówno modele jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe i pięcioosobowe;
  • materiał wykonania i jego odporność – wytrzymałe, trójwarstwowe PVC oraz trzy lub cztery komory powietrzne utrzymujące stabilność na wodzie.

 

Jakiej firmy najlepiej wybrać ponton?

Warto zapoznać się z pełnym asortymentem sklepu internetowego Intexmarket.pl., sprzedającego asortyment marki Intex. To polecany producent pontonów, który posiada zróżnicowaną ofertę produktów dmuchanych. Firma Intex oferuje szeroki wybór akcesoriów do pływania, dzięki czemu wyróżnia się na tle konkurencji.

Dostępne tutaj Pontony Dmuchane Na Survival Intex są wykonane w sposób solidny, a dodatkowo zostały wyposażone w plastikowe lub aluminiowe wiosła oraz ręczną pompkę. Większość z nich posiada także wbudowaną kieszonkę  do przechowywania, uchwyty na wędki i na pawęż silnika.

 

Podsumowanie

Pewnie wiele osób nadal zadaje sobie pytanie, jaki ponton polecacie? Najbardziej taki, który nadaje się zarówno do turystycznego pływania po jeziorze, jak i na survival. Oferta marki Intex jest pod tym względem bezkonkurencyjna. Zatem, jaki ponton zabrać na rzekę? Przede wszystkim wyposażony w wiele komór powietrznych i wykonany z wytrzymałych materiałów z PVC o gramaturze zbliżonej do 1000 g/m kw. Należy wybierać pontony dmuchane, które są w pełni bezpieczne i przeszły szereg kontroli postprodukcyjnych otrzymując certyfikat ISO 6185-1 NMMA-ABYC. Firma Intex dba o pełen komfort i bezpieczeństwo swoich klientów.

To Cię może zainteresować!

Czy warto zapisać dziecko na obóz survivalowy?

Ostatnimi laty coraz większa liczba rodziców, szukających pomysłu na wakacje dla swojego dziecka, decyduje się zapisać swoją pociechę na

Read More...

Życie poza systemem, czyli survival na pełny etat

Umiejętności związane z radzeniem sobie w najtrudniejszych warunkach powinny być prowadzone w szkołach tuż obok zajęć wychowania fizycznego. Dla

Read More...

Podręczne noże survivalowe dla twardych podróżników

Ludzie uwielbiają się sprawdzać. W sporcie, nauce, pracy czy tak ogólnie – życiowo. Jedną z takich form sprawdzenia się

Read More...

Zostaw komentarz::

Twój adres email nie zostanie opublikowany, ani nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych

Mobile Sliding Menu