Mil-Tec Gwizdek Bezkulkowy Sygnałowy – opinie, test, recenzja

Kategoria artykułu: Gwizdki, Testy sprzętu

Mil-Tec Gwizdek Bezkulkowy Sygnałowy

W tej recenzji zajmiemy się gwizdkiem bezkulkowym firmy Mil-Tec. Poprzednio recenzowaliśmy gwizdek kulkowy Mil-Tec, oraz gwizdek ratunkowy Max Fuchs. Dlaczego recenzja kolejnego gwizdka? Ponieważ ten wypełnia pewną luką pomiędzy dwoma powyższymi gwizdkami i na pewno znajdzie rzesze odbiorców, którym przypadnie do gustu.

Z całą pewnością jest to najmniejszy oraz najlżejszy gwizdek, który do tej pory recenzowaliśmy. Są to bardzo dobre cechy, ponieważ nie zwiększa on wagi naszego ekwipunku, a dzięki małemu rozmiarowi możemy schować go praktycznie wszędzie i mieć zawsze przy sobie.

Kolejnym dużym plusem jest fakt, że gwizdek bezkulkowy firmy Mil-Tec wykonany został z nietoksycznego i wytrzymałego ABS. Dzięki temu z powodzeniem możemy używać go na mrozie, a jednocześnie nie jest on wykrywalny bez wykrywacze metalu.

W przeciwieństwie do gwizdków kulkowych, nie wydaje on żadnych dźwięków podczas poruszania, dzięki czemu nie będzie on zdradzał naszej pozycji w terenie.

Na uwagę zasługuje także fakt, że producent umieścił na gwizdku stały uchwyt dzięki któremu możemy przypiąć go do kluczy, lub za pomocą dołączonego solidnego sznurka powiesić na szyi, bądź przymocować w dowolne miejsce.

Minusem tego gwizdka, podobnie jak wszystkich gwizdków bezkulkowych, które do tej pory recenzowaliśmy jest pewną trudność dmuchania. Aby gwizdek, wydał z siebie odpowiedni dźwięk musimy dmuchnąć w niego dość mocno, oraz pod odpowiednim kątem. Nie jest to zbyt trudne, jednak dobrze jest to sobie wcześniej potrenować, żeby od razu dmuchać w odpowiedni sposób.

W naszym odczuciu jest to produkt godny polecenia. Jeżeli szukasz lekkiego nie rzucającego się w oczy głośnego gwizdka, to ten produkt idealnie spełni Twoje potrzeby.

Jeżeli macie pytania, piszcie w komentarzach, a recenzowany przez nas gwizdek możecie kupić tutaj.

Najnowsze testy i recenzje

To Cię może zainteresować!

Ekwipunek na wyprawę trekkingową

Niezależnie od tego, czy chcesz dopiero zacząć swoją przygodę z górskimi wyprawami, czy może masz już kilka takich wycieczek

Read More...

Narty zjazdowe – jak wybrać model dla początkującego narciarza?

Sezon narciarski już wkrótce się rozpocznie, dlatego coraz więcej osób poszukuje dla siebie nart, na których mogłyby one rozpocząć

Read More...

Taktyczne zegarki TRASER idealne na survival

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by posiadać prawdziwie wojskowy zegarek, z możliwościami oraz technologiami wykorzystywanymi przez armię, to mamy

Read More...

Zostaw komentarz::

Twój adres email nie zostanie opublikowany, ani nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych

Mobile Sliding Menu