Raki z kolcami Mil-Tec – opinie, testy, recenzje

Kategoria artykułu: Akcesoria do butów

Raki z kolcami Mil-Tec -recenzja i opinia

Recenzja mogła powstać dzięki uprzejmości firmy Milworld.pl – dowiedz się więcej

W zimę, podczas górskich wędrówek możemy podziwiać niesamowite widoki, a śnieżny puch okrywający stoki jest czymś co naprawdę warto zobaczyć. Jednak każda osoba, która chociaż raz wybrała się w zimę w góry, wie jak bardzo potrafią być oblodzone stoki. W tej sytuacji zarówno wchodzenie, jak i schodzenie jest bardzo utrudnione, a o upadek i kontuzję naprawdę nie łatwo.

Jak sobie z tym radzić? Wystarczy kupić raki! I nie mamy tu na myśli drogich, ciężkich konstrukcji tylko coś znacznie lepszego! W tym teście sprawdziliśmy raki z kolcami firmy Mil-Tec.

Jak działają takie raki? Po prostu za pomocą pasków przypinamy je do buta i to wszystko! Taka prosta nakładka, potrafi naprawdę bardzo zwiększyć przyczepność i komfort poruszania się po oblodzonych szlakach.

Dużym plusem tych raków, jest ich mała waga oraz rozmiar, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się w kieszeni. Bardzo też podoba nam się ich konstrukcja, jest prosta, solidna oraz uniwersalna.
Dzięki temu, że raki przymocowujemy za pomocą pasków, to w sytuacji awaryjnej, gdy ulegną uszkodzeniu, mamy możliwość dokonania jakiejś prowizorycznej naprawy. I podobnie tak jak w przypadku raków Max Fuchs ich konstrukcja jest największą zaletą i wadą jednocześnie.

Z uwagi na to że mocujemy je na rzepy, to z czasem mogą się one wyrobić, a my możemy zgubić nakładki w głębokim śniegu. Oczywiście nie stanie się to ani przy pierwszym użyciu, ani przy dwudziestym,jednak w dłużej perspektywie istnieje taka możliwość.

Niemniej jednak jest to bardzo dobry produkt, o świetnym stosunku ceny do jakości i z pewnością możemy polecić go każdemu miłośnikowi, górskich zimowych wycieczek.
Jeżeli macie pytania, piszcie w komentarzach, a recenzowane przez nas raki możecie kupić tutaj.

Najnowsze testy i recenzje

asda

To Cię może zainteresować!

Co daje koszulka termoaktywna?

Bycie aktywnym ma same zalety. Bez względu na to czy biegamy, czy uprawiamy jakiś inny sport, zdecydowanie warto

Read More...

Mały pacjent to wymagający pacjent

Wiemy, że często już jako dorośli na myśl o dentyście czujemy niepokój i ścisk w żołądku. Nie ma się

Read More...

Kuchenka Spider firmy Mil-Tec

Recenzja mogła powstać dzięki uprzejmości firmy Milworld.pl - dowiedz się więcej Jeśli wierzyć mitom, to dzięki Prometeuszowi człowiek „oswoił ogień”.

Read More...

Zostaw komentarz::

Twój adres email nie zostanie opublikowany, ani nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych

Mobile Sliding Menu